Právě jste zde: Úvod / Okolí
A+ R A-

Tipy na výlet v našem okolí

Cyklostezka (in-line)

Stezka je dlouhá 4 km. Více jak polovinu tvoří cyklostezka
Cyklotrasu pokrývá asfaltový povrch. Stezku, která pěším, in-line bruslařům i cyklistům zajistí bezpečný průjezd městem, navíc lemují odpočívadla a informační panely s velkoformátovými mapami.

Přehrada Les Království

(cca 10 km) 
nádherné technické dílo na řece Labi zasazené do krásné krajiny.

ZOO Dvůr Králové

(cca 17 km )
patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Najdete zde největší kolekci afrických zvířat v Evropě, safari a noční prohlídky.

Špindlerův Mlýn 

(cca 30 km )
nejznámější horské středisko České republiky. Mimo kvalitního zimního vyžití ( skiareál  5 lanových drah a 11 lyžařských vleků) je Špindlerův Mlýn ideálním místem pro letní turistiku.

Koupaliště Trutnov

(cca 15 km)
letní bazén se skluzavkou a tobogánem, krytý bazén.

Kuks

(cca 25 km)
okolí Kuksu je proslulé krásnou přírodou, historickými a uměleckými památkami i možnostmi pro odpočinek a zábavu.

Adršpašsko teplické skály 

(cca 35 km ) 
rozlehlé skalní město s labyrintem soutěsek a roklemi je od Teplických skal odděleno Vlčí roklí. Kromě romantických procházek mezi bizardními útvary skal nabízí i projížďku na lodičkách po jezírku sevřeném strmými stěnami skal.

Josefov 

(cca 30 km )
podzemní chodby pevnosti Josefov byly součástí jejího obranného systému a dnes jsou největší turistickou atrakcí města Jaroměře. V době svého vzniku  v l8. století - představovaly asi nejrozsáhlejší podzemní komplex v Evropě, byly dlouhé téměř 45 km. Dnešní prohlídková trasa je dlouhá 1 km a seznamuje návštěvníky se způsoby podzemního boje o pevnost, s nebezpečnou prací minérů a technickou vyspělostí tehdejších vojenských inženýrů. Vedle poutavého výkladu průvodce přispívá k romantické a tajuplné podzemní prohlídce i osvětlení ručními lampami se svíčkami. Vlastní prohlídka trvá cca 45 minut.

Golf a Country Club Prosečné 

(cca 3 km od našeho areálu) 
Golf club v Prosečné byl postaven v roce 2001 a může se pochlubit 9-jamkovým hřištěm.
Dále jsou k dispozici cvičná hřiště putting a chipping green. Můžete zde využít služeb zkušeného trenéra či si zapůjčit vybavení.  Po namáhavém sportovním výkonu si můžete odpočinout v klubovně.

Hrad Pecka

(cca 20 km)
Návštěvníci se zde mohou dovědět zajímavosti o Kryštofu Harantovi, majiteli hradu ze 17. století, a poutavá je i expozice věnovaná historii hradu a městečka. Hrad je hlavním turistickým lákadlem a cílem, který městečku dominuje.

Zvičina

(cca 15 km)
Říká se, že z vrcholu Zvičiny je nejkrásnější výhled do okolí i na naše nejvyšší české hory Krkonoše. Do královédvorského údolí shlíží Zvičina z výšky 671 metrů a je tak nejvyšším kopcem 17 km dlouhého horského hřbetu.

Proč Techtex Hotel

 • 1Přiměřené ceny
 • 2Akční balíčky
 • 3Zákaznický servis
 • 4Široké sportovní vyžití
 • 5Garance spokojenosti
 • Poloha hotelu

  mapa cr
 • Kontakt

  Adresa Telefon Email
  Ke Cvičišti 878 +420 499 441 070 sport@techtex.cz
  543 711 Hostinné +420 731 626 955 www.techtexhotel.cz
  Česká republika Kontaktní fomulář
 • O nás

  V roce 2008 byl zahájen provoz Techtex Sport Hotelu a došlo tak k rozšíření stávajícího sportovního komplexu o ubytovací kapacity. Vznikl ucelený komplex nabízející aktivní odpočinek a relaxaci v klidné části města Hostinné. Více...